امروز جمعه  ۱۳ تير ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۰۳/۲۷- ۱۷:۵۵ - مشاهده: ۹۲

فراخوان شرکت در جشنواره علمی خوارزمی

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی جمهوری اسلامی ایران سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی را برگزار می‌کند

به اطلاع  پژوهشگران،دانشمندان و سایر علاقمندان  به شرکت در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی می‌رساند این جشنواره در هفده گروه تخصصی شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مکاترونیک و صنایع دفاعی در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، ابتکار و نوآوری در سالجاری برگزار خواهد شد .

ثبت‌نام و ارایه طرح در این دوره از جشنواره آغاز شده است و مهلت ثبت نام تا پایان شهریور سال جاری می‌باشد. واجدین شرایط لازم است ضمن مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.ka.irost.org و پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس www.khwarizmi.ir نسبت به ثبت نام  و ارائه مشخصات فردی و طرح مورد نظردر این جشنواره اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعریف نمایند. ضروری است قبل از شروع فرآیند ثبت نام، فایل راهنمای مربوط به ثبت نام را مطالعه فرمایید.

 از برگزیدگان دوره‌های قبل که موفق به تولید محصول در مقیاس صنعتی شده اند دعوت می‌گردد برای ثبت نام و دریافت پرسشنامه با دبیرخانه تماس بگیرند

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما